• Почему покупают

 • ПЛОТНАЯ НАТУРАЛЬНАЯ ТКАНЬ
 • ЕСТЕСТВЕННОЕ ВЛАГООТВЕДЕНИЕ
 • СОХРАНЕНИЕ ФОРМЫ, НИКАКИХ КАТЫШКОВ
 • ОРГАНИЧЕСКИЙ ХЛОПОК ДЛЯ СПОРТА
 • ТКАНЬ ОТ БРИТАНСКОГО БРЕНДА «ORANGE ENERGY»
 • БРЕНДИРОВАННАЯ ПОДАРОЧНАЯ КОРОБКА

Як купити футболку найвищої якості

Футболка – чи не найпопулярніший вид одягу для чоловіків і жінок. Заказ купити футболку люди поспішають не тільки в теплу пору року: взимку теж потрібні футболки – наприклад, для занять у спортзалі. Оптимальна кількість футболок в гардеробі сучасної людини – від 5. Якщо недавно цей одяг асоціювався виключно зі спортом, зараз його вважають універсальним: купити футболку можна навіть для того, щоб вдягати на роботу.

Вибір футболок зараз надзвичайно великий: впевнено можна обрати будь-який колір, стиль, зручну тканину. Але помилково буде обирати одяг інтуїтивно або тільки за зовнішніми ознаками. Якщо хочеться купити футболку, яка буде носитися довго та забезпечить повний комфорт, треба підходити до вибору більш вдумливо. Допоможуть у цьому знання декількох тонкощів вибору.

Купити футболку: вибір за ціною, виробником, матеріалом

Якість футболок можна визначити як мінімум за двома показниками: виробник та ціна. Дешевий виріб не може бути якісним – скоріше за все, одяг пошитий з тонкої тканини, яка втратить свої властивості після першого ж прання. Обережно слід відноситись до одягу невідомих виробників – особливо коли на етикетці нечитаєма назва з кількох англійських приголосних (так «розважаються» китайці, що займаються шиттям дешевого кустарного одягу).

купити футболку київ львів україна

футболки чоловічі купити футболку

Важлива ознака якості футболки – це її матеріал. Сучасні виробники, що займаються шиттям футболок виключно з синтетики, переконують – це найкраща тканина, бо вона зберігає форму і колір виробу надовго. А от про комфорт нічого не йдеться. Не дивно, бо в синтетичній футболці влітку не виключені алергічні реакції на шкірі – не кажучи вже про неможливість виведення вологи з тіла і швидке поглинання неприємних запахів. То ж ідеальний вихід — купити футболку з натуральної тканини.

У бавовни, звісно, є свої недоліки: наприклад, швидка втрата форми. Але з цим недоліком добре впорався український виробник – компанія Flyingbro. Вона пропонує купити футболки власного пошиву, зроблені з органічної бавовни з силіконовими волокнами. Це поєднання двох матеріалів зберегло натуральні властивості тканини та зробило її еластичною, стійкою до багатьох факторів та універсальною.

Перевірка якості

Обираючи футболку, варто уважно оглянути її . Особливу увагу треба звернути на шви. Достатньо вивернути одяг і подивитися: чи всі шви одинакові, чи рівні вони, чи немає сплутаних ниток. Наявність хоча б одного з цих недоліків – сигнал до того, що футболку купувати не варто. Також під час вибору можна перевірити, чи не має виріб схильності до швидкого розтягнення. Це дуже просто: треба взяти річ за краї, трохи потягнути, а потім відпустити. Якщо футболка змінила свій первісний стан (тобто, розтягнулася) – значить, вона швидко втратить форму.

купити футболку чоловічу футболки Flyingbro chief

футболки чоловічі купити футболки Flyingbro

Ще один спосіб купити футболку найвищої якості – перевірити її на симетричність. Для цього треба скласти виріб навпіл, прикласти один рукав до другого і прослідкувати, наскільки симетричними є елементи. Якщо помітне будь-яке неспівпадіння – після першого-ліпшого прання почнеться перекіс плечового шву, і буде надто помітно, що у рукавах різна довжина.

Звичайно, варто купити футболку, що підходить за розміром. Кращий спосіб, звичайно ж – приміряти одяг и подивитися на себе в дзеркало. Але він не дії при замовлені футболки в інтернет-магазині. Цю проблему вирішити просто: просто купувати футболки відомих брендів в фірмових магазинах: тоді гарантується спів падіння розмірів одягу з типовими таблицями розмірів.

футболка чоловіча Flyingbro купити фото

футболки чоловічі фото купити футболку

Якщо ви хочете купити футболку найкращої якості – обирайте одяг українського бренду Flyingbro. Це найкращий вихід, так як футболки цієї торгівельної марки повністю відповідають всім вимогам якості та пошиті з органічної бавовни на кращих швейних фабриках нашої країни.

Зашерь статью для друзей!

Больше новостей:

Кросівки жіночі почали робити в Україні.

Кросівки жіночі почали робити в Україні.

Український бренд Flyingbro почав робити кросівки жіночі на одному з найстаріших взуттєвих підприємств України. Коштують нові кросівки жіночі 700 грн. Жіночні жіночі кросівки. Прочитай статтю...
Почему украинские кроссовки лучше, чем кроссовки Nike.

Почему украинские кроссовки лучше, чем кроссовки Nike.

Кроссовки Nike могли бы производить в Полтавской области. Вместо этого кроссовки Nike делают во Вьетнаме. А в Украине начато производство кроссовок по технологии производства Reebok и с применением...
Женские кроссовки, секс и ничего лишнего.

Женские кроссовки, секс и ничего лишнего.

На этой девушке тоже есть женские кроссовки, но мы обрезали всё лишнее. Ученые доказали, что обувь, особенно женские кроссовки — предмет эротического фетиша на всех земных континентах. Но что...
Городские кроссовки Flyingbro за 800 грн. Открыт предзаказ.

Городские кроссовки Flyingbro за 800 грн. Открыт предзаказ.

Открыт предзаказ на новые городские кроссовки Flyingbro – первую в Украине качественную и доступную мужскую и женскую спортивную обувь для города. Компания гарантирует цену на кроссовки в пределах...
Бренд Flyingbro начинает делать украинские кроссовки.

Бренд Flyingbro начинает делать украинские кроссовки.

Украинские кроссовки за 800 грн – реальность, которую воплощает ТМ Flyingbro Совсем скоро украинцы получат возможность купить качественные украинские кроссовки ничуть не хуже брендовых Nike или New...
Богатые тоже плачут: Ярмоленко не нравится его Maserati за $232 000

Богатые тоже плачут: Ярмоленко не нравится его Maserati за $232 000

Действующий полузащитник киевского Динамо и украинской сборной Андрей Ярмоленко на днях пожаловался журналистам, что жалеет о купленном несколько лет назад автомобиле Maserati. Журналисты, приехавшие...

Выходь за межі!

Расскажи об украинском бренде FLYINGBRO друзьям

flyingbro_sneakers_shoes

 • Мама Майка Тайсона укладывала сына спать с двух ударов!

 • Подпишись на наш YouTube канал и смотри экстрим видео!

  Broadcast новости экстрима и лучшее видео. Смотри!

  Перезвоните мне

Подпишись на наш YouTube канал и смотри экстрим видео!

Broadcast новости экстрима и лучшее видео. Смотри!

Перезвоните мне