• Почему покупают

 • ПЛОТНАЯ НАТУРАЛЬНАЯ ТКАНЬ
 • ЕСТЕСТВЕННОЕ ВЛАГООТВЕДЕНИЕ
 • СОХРАНЕНИЕ ФОРМЫ, НИКАКИХ КАТЫШКОВ
 • ОРГАНИЧЕСКИЙ ХЛОПОК ДЛЯ СПОРТА
 • ТКАНЬ ОТ БРИТАНСКОГО БРЕНДА «ORANGE ENERGY»
 • БРЕНДИРОВАННАЯ ПОДАРОЧНАЯ КОРОБКА

Кросівки жіночі почали робити в Україні.

Український бренд Flyingbro почав робити кросівки жіночі на одному з найстаріших взуттєвих підприємств України. Коштують нові кросівки жіночі 700 грн.

кросівки жіночі

Жіночні жіночі кросівки.

Прочитай статтю і дізнайся чому українські кросівки жіночі в 3 рази дешевші від світових аналогів — New Balance, Reebok, Nike, Adidas, Saucony, а по якості не поступаються навіть Nike.

Чому українські кросівки жіночі такі якісні?

Кроссівки жіночі Flyingbro по якості відповідають всім стандартам Європейського Союзу і США. Українська компанія Flyingbro (виготовляє жіночі кросівки) подала документи на сертифікацію виробленого взуття у відповідні органи ЄС. Отримання сертифікату якості — справа часу.

кросівки жіночі

Кросівки для жінок

Чому ж кросівки жіночі Flyingbro такі якісні?

Безпосередньо виробництвом кросівок займається Лубенська взуттєва фабрика (Полтавська область). Фабрика робить взуття ще з 19 століття. В основному підприємство робило взуття для потреб армії.

З початком АТО замовлення військових значно зросли. Тому підприємство закупило в Німеччині сучасну цифрову лінію з виготовлення взуття. Виробнича потужність українського підприємства значно зросла. Це дало змогу виробляти таке складне і високотехнологічне взуття, як жіночі кросівки.

кросівки жіночі

Спортивне взуття

Але сучасна лінія для виробництва взуття це ще не все. Потрібний дизайн і якісні комплектуючі. Комплектуючі для кроссівок не виробляють в Україні.

Кросівки жіночі — комплектуючі з усього світу.

Кросівки жіночі Flyingbro дуже технологічні. Комплектуючі для спортивного взуття Flyingbro експортує з усього світу. Наприклад, багатошарова підошва виготовляється тільки в Китаї. Мембранна тканина, що дихає і відводить зайву вологу виготовляється в Туреччині.

украинские кроссовки

В Україні виготовляють високоякісну шкіру для жіночих кросівок. Шкіру для кросівок виготовляє підприємство в Дніпропетровській області. Жіночі кросівки зроблені з м’яких сортів шкіри, вона довговічна та приємна на дотик. Також, кроссівки можна мити в холодній воді.

кросівки жіночі

взуття для жінок

Чому кросівки жіночі коштують недорого?

Українські кросівки жіночі роблять в Україні і вони коштують 700 грн. Вартість робочої сили в Україні зараз є в 2 рази меншою ніж в Кітаї чи Туреччині. Також, компанія Flyingbro не займає тисячі квадратних метрів офісів в хмарочосах. Купуючи кросівки жіночі ви платите лише за взуття, а не за рекламні ролики в прайм тайм і єлітні офіси для співробітників New Balance, Reebok, Nike, Adidas, Saucony, Puma.

резиновая подошва

Замовити кросівки жіночі можна тут.

Дизайн кросівок.

При розробці дизайну українських кросівок були залучені молоді українські дизайнери. Компанія Flyingbro вирішила багато не експериментувати і за зразок взяла класичні моделі кросівок світових брендів — Nike, New Balance, Reebok, Saucony, Puma.

Для початку виробництва краще розробити класичну модель універсального кольору. Дизайнери обрали саме темносірий колір, бо він занадто не кидаються в око, заспокоює, підходить до багатьох кольорів одягу, не брудниться швидко, є практичним.

кросівки жіночі

Українські жіночі кросівки

Через півроку-рік можна очікувати на інші кольори жіночих кросівок. Для жінок Flyingbro в першу чергу зробить кросівки рожевого кольору.

У компанії великі плани щодо розвитку взуттєвої лінійки продукції. Після отримання відповідних сертифікатів якостів від органів Європкйського Союзу, українське взуття можна буде купити в країнах Євросоюзу. В першу чергу в Польщі та Німеччині.

Зашерь статью для друзей!

Больше новостей:

Кроссовки женские начали делать в Украине.

Кроссовки женские начали делать в Украине.

Прочитай статью и узнай почему украинские кроссовки женские в 3 раза дешевле мировых аналогов - New Balance, Reebok, Nike, Adidas, Saucony, а по качеству не уступают даже Nike. Кросівки для жінок...
Почему украинские кроссовки лучше, чем кроссовки Nike.

Почему украинские кроссовки лучше, чем кроссовки Nike.

Кроссовки Nike могли бы производить в Полтавской области. Вместо этого кроссовки Nike делают во Вьетнаме. А в Украине начато производство кроссовок по технологии производства Reebok и с применением...
Женские кроссовки, секс и ничего лишнего.

Женские кроссовки, секс и ничего лишнего.

На этой девушке тоже есть женские кроссовки, но мы обрезали всё лишнее. Ученые доказали, что обувь, особенно женские кроссовки — предмет эротического фетиша на всех земных континентах. Но что...
Городские кроссовки Flyingbro за 800 грн. Открыт предзаказ.

Городские кроссовки Flyingbro за 800 грн. Открыт предзаказ.

Открыт предзаказ на новые городские кроссовки Flyingbro – первую в Украине качественную и доступную мужскую и женскую спортивную обувь для города. Компания гарантирует цену на кроссовки в пределах...
Бренд Flyingbro начинает делать украинские кроссовки.

Бренд Flyingbro начинает делать украинские кроссовки.

Украинские кроссовки за 800 грн – реальность, которую воплощает ТМ Flyingbro Совсем скоро украинцы получат возможность купить качественные украинские кроссовки ничуть не хуже брендовых Nike или New...
Богатые тоже плачут: Ярмоленко не нравится его Maserati за $232 000

Богатые тоже плачут: Ярмоленко не нравится его Maserati за $232 000

Действующий полузащитник киевского Динамо и украинской сборной Андрей Ярмоленко на днях пожаловался журналистам, что жалеет о купленном несколько лет назад автомобиле Maserati. Журналисты, приехавшие...

Выходь за межі!

Расскажи об украинском бренде FLYINGBRO друзьям

flyingbro_sneakers_shoes

 • Мама Майка Тайсона укладывала сына спать с двух ударов!

 • Подпишись на наш YouTube канал и смотри экстрим видео!

  Broadcast новости экстрима и лучшее видео. Смотри!

  Перезвоните мне

Подпишись на наш YouTube канал и смотри экстрим видео!

Broadcast новости экстрима и лучшее видео. Смотри!

Перезвоните мне