• Почему покупают

 • ПЛОТНАЯ НАТУРАЛЬНАЯ ТКАНЬ
 • ЕСТЕСТВЕННОЕ ВЛАГООТВЕДЕНИЕ
 • СОХРАНЕНИЕ ФОРМЫ, НИКАКИХ КАТЫШКОВ
 • ОРГАНИЧЕСКИЙ ХЛОПОК ДЛЯ СПОРТА
 • ТКАНЬ ОТ БРИТАНСКОГО БРЕНДА «ORANGE ENERGY»
 • БРЕНДИРОВАННАЯ ПОДАРОЧНАЯ КОРОБКА

Купити кросівки Flyingbro вже можна буде з кінця вересня.

В Києві та по всій Україні з кінця вересня можна буде купити кросівки Flyingbro. Всі передзамовлення чоловічих та жіночих кросівок Flyingbro будуть розіслані в кінці вересня, на початку жовтня 2017 року.

Чому українці хочуть купити кросівки?

Купити кросівки українського виробництва вже нарешті можна буде в кінці вересня, на початку жовтня 2017 року. Щоб купити кросівки залишилось почекати якійсь місяць.

купити кросівки Київ Україна

Купити кросівки можна в жовтні 2017

В жовтні Україна отримає своє власне взуття по доступний ціні і якістю як у світових брендів — Nike, Reebok, New Balance, Puma, Saucony, Adidas.

Ідея виробляти спортивне взуття в Україні прийшла до власників українського бренду Flyingbro більше року назад.

Кросівки дуже популярні серед українців. Це взуття можна носити 9 місяців в році. Кросівки універсальні, зручні та підходять до великої кількості одягу. Якщо спуститись в метро в Києві, Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, то можна побачити, що мінімум 50% пасажирів саме в кросівках.

женские кроссовки женские Киев Украина

резиновая подошва

Купити кросівки хочуть студенти, службовці, спортсмени, модниці, навіть пенсіонери. Кросівки підходять до спортивного костюму та до вечірньої сукні. Це насправді народний одяг.

Чому треба було чекати, щоб купити кросівки Flyingbro?

Рік тому ми вирішили виробляти кросівки в Україні. Виявилось, що кросівки це дуже складне та технологічне взуття. Для виробництва кросівок необхідне складне та дуже дороге обладнання.

Не зважаючи на те, що в Україні є багато взуттєвих виробництв, жодне підприємство не могло зробити кросівки на рівні наприклад New Balance, Nike чи Adidas.

мужские кроссовки Flyingbro в Украине Киев

мужские украинские кроссовки

Також, для якісного виробництва кросівок необхідні комплектуючі, які не виробляються в Україні. Фактично, в Україні виготовляють тільки якісну шкіру, яку можна використовувати при виробництві кросівок.

Всі комплектуючі довелось шукати по всьому світі та імпортувати в Україну. Так, мембранна дихаюча тканина постачається з Китаю, Туреччини. Підошву робить китайський виробник, який виконує замовлення для Puma, Adidas, Nike. Шкіру Flyingbro використовує українську.

кросівки жіночі

Жіночні жіночі кросівки.

В зв’язку зі складною логістикою комплектуючих купити кросівки українського виробництва можна буде вже в кінці вересня, на початку жовтня. В крайньому випадку — в кінці жовтня.

Чи варто купити кросівки восени?

Як показують власні спостереження та аналітичні дані Google, українці носять кросівки 9 місяців в рік. Український клімат це дозволяє. Варто пройтись українськими містами в листопаді, або в березні, щоб побачити, що більшість городян носять саме кросівки.

кросівки жіночі женские кроссовки женские

Кросівки для жінок

Тому, вже дуже скоро чекайте нові українські кросівки Flyngbro.

Кросівки можна придбати тут.

Зашерь статью для друзей!

Больше новостей:

Как выбрать размер кроссовок Flyingbro?

Как выбрать размер кроссовок Flyingbro?

В этой статье вы узнаете, как правильно подобрать размер кроссовок Flyingbro. Выбрать нужный размер обуви очень просто. Для этого надо совершить несколько несложных действий. Чтобы выбрать...
Кроссовки женские начали делать в Украине.

Кроссовки женские начали делать в Украине.

Прочитай статью и узнай почему украинские кроссовки женские в 3 раза дешевле мировых аналогов - New Balance, Reebok, Nike, Adidas, Saucony, а по качеству не уступают даже Nike. Кросівки для жінок...
Кросівки жіночі почали робити в Україні.

Кросівки жіночі почали робити в Україні.

Український бренд Flyingbro почав робити кросівки жіночі на одному з найстаріших взуттєвих підприємств України. Коштують нові кросівки жіночі 700 грн. Жіночні жіночі кросівки. Прочитай статтю...
Почему украинские кроссовки лучше, чем кроссовки Nike.

Почему украинские кроссовки лучше, чем кроссовки Nike.

Кроссовки Nike могли бы производить в Полтавской области. Вместо этого кроссовки Nike делают во Вьетнаме. А в Украине начато производство кроссовок по технологии производства Reebok и с применением...
Женские кроссовки, секс и ничего лишнего.

Женские кроссовки, секс и ничего лишнего.

На этой девушке тоже есть женские кроссовки, но мы обрезали всё лишнее. Ученые доказали, что обувь, особенно женские кроссовки — предмет эротического фетиша на всех земных континентах. Но что...
Городские кроссовки Flyingbro за 800 грн. Открыт предзаказ.

Городские кроссовки Flyingbro за 800 грн. Открыт предзаказ.

Открыт предзаказ на новые городские кроссовки Flyingbro – первую в Украине качественную и доступную мужскую и женскую спортивную обувь для города. Компания гарантирует цену на кроссовки в пределах...

Выходь за межі!

Расскажи об украинском бренде FLYINGBRO друзьям

flyingbro_sneakers_shoes

 • Мама Майка Тайсона укладывала сына спать с двух ударов!

 • Подпишись на наш YouTube канал и смотри экстрим видео!

  Broadcast новости экстрима и лучшее видео. Смотри!

  Перезвоните мне

Подпишись на наш YouTube канал и смотри экстрим видео!

Broadcast новости экстрима и лучшее видео. Смотри!

Перезвоните мне