• Почему покупают

 • ПЛОТНАЯ НАТУРАЛЬНАЯ ТКАНЬ
 • ЕСТЕСТВЕННОЕ ВЛАГООТВЕДЕНИЕ
 • СОХРАНЕНИЕ ФОРМЫ, НИКАКИХ КАТЫШКОВ
 • ОРГАНИЧЕСКИЙ ХЛОПОК ДЛЯ СПОРТА
 • ТКАНЬ ОТ БРИТАНСКОГО БРЕНДА «ORANGE ENERGY»
 • БРЕНДИРОВАННАЯ ПОДАРОЧНАЯ КОРОБКА

10 звичок, які повинен мати кожен супер-українець

Кожен справжній, здоровий та міцний українець, за статистикою, має декілька характеризуючих його звичок і про кожну з них ви дізнаєтесь  у цій статті.

1. Супер-українець має бігати кожного ранку.  

Ранкові пробіжки допомагають організму прокинутися і почати активну роботу мозку. Вони позитивно впливають на самопочуття, збільшуючи концентрацію «гормонів щастя» в крові. Регулярні пробіжки попереджають інфаркт, стабілізують кров’яний тиск, покращують поглинання кисню клітинами. Під час бігу прогріваються всі групи м’язів, тонізуючи тіло та відточуючи поставу.

2. Супер-українець має міцно спати.    

Здоровий сон – це дуже важливо для кожного українського козака, тому що  здоровий сон є запорукою нормального процесу життєдіяльності та позитивних думок.  Здоровий сон впливає на рівень гормонів в організмі людини. Два гормони, які відіграють важливу роль у стимуляції та приглушенні апетиту — лептин і грелін.

3. Супер-українець має єднатися з природою.

Влаштовувати пікніки, походи та збір грибів у лісі — дуже корисна звичка. Такі вилазки дозволяють відчути ту саму гармонію з собою та природою, яку ми втрачаємо кожного дня, під час виснажливої праці. У лісовому повітрі міститься понад 200 летких біологічно активних речовин. Ці речовини впливають як на фізичний, так і на емоційний стан: підвищують працездатність, покращують розумову активність.

Після прогулянки в лісі нормалізується частота пульсу, поліпшується вентиляція легенів, підвищується вміст гемоглобіну в крові та стійкість організму до інфекцій.

4.Супер-українець повинен позитивно мислити. 

Кожен справжній українець має мислити позитивно, адже саме позитив у вашій голові не дає сумувати, впадати в депресію та дає змогу уникнути великої кількості стресів. Позитивні думки — це наше здоров’я. 

5. Супер-українець має займатися спортом.           

Про користь спорту можна писати чимало. Всім відомо, що від занять спортом залежить наш ємоційний та фізичній стан. Саме спорт робить українця справжнім козаком, дозволяє йому довго жити та відчувати себе молодим, коли навколо кружляють онуки. 

Українець, що чаклує

На цьому малюнку зображений козак-хараткерник — справжній герой маленьких козаченят

6. Супер-українець загартовує себе.

Кожна людина мала б загартовувати своє тіло, а для справжнього українського козака – це незамінна звичка. Загартування – це здорова шкіра, гарний імунітет та здатність пристосовуватися до різних погодних умов.  Загартування — найдешевший та найдієвіший засіб профілактики простудних захворювань, який підвищує фізичну працездатність людини, знижує рівень захворюваності, зміцнює здоров’я.

Це система заходів, спрямованих на підвищення стійкості організму до несприятливих впливів зовнішнього середовища. Завдяки загартуванню людина може без шкоди для здоров’я переносити холод, спеку, різні зміни атмосферного тиску та вологості повітря.

7. Супер-українець повинен багато читати.                

Саме цьому пункту, треба приділити велике значення. Людина котра багато знає, багато читає та цікавиться навколишнім середовищем, просто не може бути поганою людиною. Такі люди зазвичай здорові тілом та душею. Вони розуміють все, що з ними відбуваюється та мають виходи з найнепередбачуваніших ситуацій. 

8. Супер-українець додержується розпорядку доби.  

Вам відомо, що життя за розпорядком, насамперед, збільшує кількість вільного часу, не лишає невирішених справ, котрі будуть заважати у ночі (дивись пункт 2), та покращує роботу нервової системи? Живучи за рокладом, супер-українець пам`ятає Дні народження усіх своїх друзів, важливі події з життя близьких та гарно виконує свою роботу.  

9. Справжній супер-українець має тепло вдягатися.          

Не тільки тепло, але й стильно, та ще у українському одязі. Українець, бережи свою голову! У цьому на допомогу приходить фірма найтеплішого українського, одягу flyingbro. Тепло вдягатися — значить берегти своє здоров`я та репродуктивну міць. Але найважнішим елементом змового обландунку є шапки та бафи (особливо від flyingbro) — як то кажуть, голова в теплі, то й думку чималі.

10. Справжній українець має підживлюватися салом.                                    

Доктор сільськогосподарських наук, академік Української академії аграрних наук і лауреат державних премій України, Валентин Рибалко зазначає:

Хочу заперечити тим фахівцям, які особливо в останні роки стверджують, що сало свиней не має попиту, оскільки містить у собі багато холестерину, який відкладається в організмі людини. Слід нагадати: за результатами спеціальних досліджень виявлено, що в 100 грамах свинини міститься 60 міліграмів холестерину, яловичини — 67, телятини — 87, м’яса птиці — 113, маргарину — 186, вершкового масла — 244, білків курячого яйця — 1560, риб’ячого жиру — 5700. Тоді, як у свинячому салі є тільки сліди холестерину. Водночас воно містить у собі всі незамінні аміно- і жирні кислоти. Свіже сало зберігає всі свої біологічно цінні якості, не пошкоджені й не знищені грубою переробкою. Сучасною медициною встановлено, що сало сприяє виведенню з організму радіонуклідів і тому рекомендується з профілактичною метою, особливо в екологічно несприятливих зонах, щоденно його споживати жінкам по 45—50, а чоловікам — по 65—70 грамів                             

Отже, ви зрозуміли, що їсти сало — корисна звичка. 

Зашерь статью для друзей!

Больше новостей:

Кроссовки женские начали делать в Украине.

Кроссовки женские начали делать в Украине.

Прочитай статью и узнай почему украинские кроссовки женские в 3 раза дешевле мировых аналогов - New Balance, Reebok, Nike, Adidas, Saucony, а по качеству не уступают даже Nike. Кросівки для жінок...
Кросівки жіночі почали робити в Україні.

Кросівки жіночі почали робити в Україні.

Український бренд Flyingbro почав робити кросівки жіночі на одному з найстаріших взуттєвих підприємств України. Коштують нові кросівки жіночі 700 грн. Жіночні жіночі кросівки. Прочитай статтю...
Почему украинские кроссовки лучше, чем кроссовки Nike.

Почему украинские кроссовки лучше, чем кроссовки Nike.

Кроссовки Nike могли бы производить в Полтавской области. Вместо этого кроссовки Nike делают во Вьетнаме. А в Украине начато производство кроссовок по технологии производства Reebok и с применением...
Женские кроссовки, секс и ничего лишнего.

Женские кроссовки, секс и ничего лишнего.

На этой девушке тоже есть женские кроссовки, но мы обрезали всё лишнее. Ученые доказали, что обувь, особенно женские кроссовки — предмет эротического фетиша на всех земных континентах. Но что...
Городские кроссовки Flyingbro за 800 грн. Открыт предзаказ.

Городские кроссовки Flyingbro за 800 грн. Открыт предзаказ.

Открыт предзаказ на новые городские кроссовки Flyingbro – первую в Украине качественную и доступную мужскую и женскую спортивную обувь для города. Компания гарантирует цену на кроссовки в пределах...
Бренд Flyingbro начинает делать украинские кроссовки.

Бренд Flyingbro начинает делать украинские кроссовки.

Украинские кроссовки за 800 грн – реальность, которую воплощает ТМ Flyingbro Совсем скоро украинцы получат возможность купить качественные украинские кроссовки ничуть не хуже брендовых Nike или New...

Выходь за межі!

Расскажи об украинском бренде FLYINGBRO друзьям

flyingbro_sneakers_shoes

 • Мама Майка Тайсона укладывала сына спать с двух ударов!

 • Подпишись на наш YouTube канал и смотри экстрим видео!

  Broadcast новости экстрима и лучшее видео. Смотри!

  Перезвоните мне

Подпишись на наш YouTube канал и смотри экстрим видео!

Broadcast новости экстрима и лучшее видео. Смотри!

Перезвоните мне